Startup Excellence Club to autorski program inwestycyjny łączący Inwestorów indywidualnych ze starannie wyselekcjonowanymi startupami we wczesnej fazie rozwoju. Wyróżnia się elitarnością – udział w SEC jest płatny i możliwy tylko w następstwie zaproszenia przez innego Członka Klubu.

Misja:

Klub SEC to połączenie dwóch najbardziej doświadczonych w swoich obszarach organizacji – kancelarii Domański Zakrzewski Palinka sp.k. (DZP) oraz fundacji Startup Hub Poland (SHP). Geneza jego powstania ściśle związana jest z rozwojem rynku nowych technologii i potrzebą holistycznego badania startupów przez ekspertów w dziedzinie rynku venture capital oraz prawa. Zapewniamy nie tylko możliwość dokonania inwestycji, ale także platformę, na której dostarczamy insiderskiej wiedzy na temat rynku startupów i tworzymy nową unikalną przestrzeń do nawiązania kontaktów.

Wspieramy najbardziej obiecujące projekty oraz łączymy je z prywatnym kapitałem aniołów biznesu, we współpracy z uznanymi ekspertami z branży, przedstawicielami wiodących funduszy vc oraz zaufanymi doradcami prawnymi. Wierzymy, że Klub SEC umożliwi wybór Startupu najbardziej dopasowanego do potrzeb inwestycyjnych, który przyniesie w przyszłości nie tylko wysoką stopę zwrotu, ale także satysfakcję wiążącą się z możliwością budowy innowacyjnego biznesu wraz z jego założycielami.

Nasze podejście:

Stawiamy na otwarty dialog w ocenie startupów. Kierujemy się takimi kryteriami jak wielkość rynku docelowego, wykonalność (feasibility) technologii, kompetencje zespołu, jakość i oryginalność technologii, stan praw własności intelektualnej oraz różnica wartości dotychczasowych rozwiązań względem innowacji startupu.

Pomoc w realizacji inwestycji:

Aktywni przy Klubie SEC specjaliści pomogą ocenić ryzyka regulacyjne, poprowadzić sprawy formalne i stworzyć najlepsze możliwe pole do dalszej współpracy pomiędzy Inwestorem a startupem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!