Kancelaria DZP jest największą niezależną polską kancelarią prawniczą. Tworzy ją zespół ponad 170 ekspertów, doradzających w ramach 9 praktyk i ponad 40 specjalizacji. Eksperci DZP są regularnie nagradzani i rekomendowani w opiniotwórczych rankingach branżowych.

W ramach DZP realizowany jest projekt DZP Future, dzięki któremu DZP angażuje się w rozwój polskiego rynku startupowego, wspierając wszystkie podmioty weń zaangażowane. DZP reprezentuje i doradza dostawcom kapitału i założycielom najlepiej rokujących startupów, kojarzy kapitał z technologią oraz angażuje się w rozwój środowiska startupowego poprzez uczestnictwo w programach akceleracyjnych, hackatonach itp. Poprzez SEC, DZP chce realizować w praktyce swoją wieloletnią dewizę – „więcej niż prawo”. Wybranym klientom DZP chce przekazać dostęp do wiarygodnych i zweryfikowanych przedsięwzięć, mogących stanowić doskonałą inwestycję, przy zminimalizowaniu ryzyk związanych z zaangażowaniem kapitałowym w młode, wzrostowe spółki rozwijane wedle metodologii startup.

StartUpHub Logo

Fundacja StartupHub Poland (SHP) to największy środkowoeuropejski hub startupowy. Ta działająca od 2012 r. w Warszawie organizacja skupia wokół polskich szans inwestycyjnych, zainteresowanie startupów z 65 krajów świata. Rocznie z przeszło 2000 przedstawianych rozwiązań eksperci Fundacji wybierają ok. 30 firm, które dzięki Startup-Hubowi otrzymują indywidualne wsparcie analityczne, biznesowe oraz operacyjne w rozpoczęciu działalności w Polsce. Głównym celem Fundacji jest akumulacja światowej klasy kapitału intelektualnego w Polsce poprzez łączenie startupów z inwestorami, instytutami badawczymi, korporacjami i agencjami dystrybuującymi granty na zaawansowane projekty badawczo-rozwojowe. Tylko w 2019 roku SHP wypromowało z sukcesem 35 startupów pochodzących nie tylko z Polski, ale również z Niemiec, Estonii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Austrii czy Stanów Zjednoczonych.

Podopieczni Fundacji uzyskują patenty m.in. w UE i USA, ekspandują na zagraniczne rynki, debiutują na GPW i przyciągają inwestycje prywatne, przekraczające nawet 10 mln USD. Poprzez Startup Excellence Club Fundacja chce wzmocnić szanse inwestycyjne dla aniołów biznesu, dla których startupy technologiczne stają się atrakcyjną kategoria inwestycyjną. Dzięki stałej relacji fundacji z funduszami VC w Polsce i zagranicą, parom inwestor-startup fundacja ułatwi kontakt z kolejnymi dostawcami kapitału.