Inwestorzy 

Robert Dziubłowski

Współzałożyciel i Prezes Zarządu Top Consulting S.A. Posiada 20–letnie międzynarodowe
doświadczenie w dziedzinie konsultingu inwestycyjnego, pozyskiwania kapitału dla firm, przejęć rynkowych i zarządzania firmami. Konsultant amerykańskich organizacji finansowych na Wall Street – NASDAQ, NYSE. W 2002 roku wraz z grupą prywatnych inwestorów założył firmę Mobiltek S.A., która stała się czołowym dostawcą rozwiązań dla technologii mobilnych. Członek Rad Nadzorczych firm notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych m.in. ULMA S.A.

Rafał Lorek

Założyciel Adventure Rafał Lorek, firmy specjalizującej się m.in. w zarządzaniu projektami, pomocy rodzinnym firmom w sukcesji, tworzeniu procesów usprawniających działanie firm oraz pomocy w znalezieniu współinwestorów. Zasiadał w licznych radach nadzorczych spółek giełdowych polskich i zagranicznych m.in. LOTOS S.A., BBI Development S.A., Automotive Components Europe S.A. Ekspert rynku kapitałowego i licencjonowany makler giełdowy. Współautor książki „Family Office – zaufany doradca rodzinnego majątku” i współzałożyciel pierwszego w Polsce Family Office.

Marcin Ochyra

Partner i współzałożyciel 22 Piętro Family Office, zapewniającego wielopoziomowe wsparcie
począwszy od usług family office, doradztwa ubezpieczeniowego, negocjacji gwarancji
ubezpieczeniowych, po łączenie inwestorów z projektami z interesujących ich obszarów. Posiada ponad 18 letnie doświadczenie w doradztwie klientom prywatnym i korporacyjnym, które zdobywał w takich instytucjach jak PKO, Credit Suisse, AmRest, Open Finance, Noble Bank. Wielokrotny zdobywca nagród i tytułów najlepszego bankiera roku.

Dariusz Adamiuk

Obecnie Dyrektor i Członek Zarządu w CE Equity Advisers, Sàrl oraz Prezes VoiceSense Europe Ltd. Ekspert z ponad 24 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu w sektorze usług finansowych, począwszy od finansów korporacyjnych po bankowość inwestycyjną i zarządzanie aktywami. Pełnił funkcję Prezesa Zarządu PZU Asset Management S.A., Wiceprezesa i CIO PTE PZU S.A., a także Prezesa ABN AMRO Hoare Govett Corporate Finance Ltd i Dyrektora działu Bankowości Inwestycyjnej w ABN AMRO (Polska) S.A. Zasiadał w Radach Nadzorczych m.in. Private Equity Managers S.A. 

Tomasz Hajduk

Investment Manager w Abris Capital, gdzie skupia się na transakcjach w sektorze TMT, a także na możliwościach technologicznych w innych sektorach. Przez ponad 6 lat był dyrektorem w Altman Solon, gdzie doradzał wiodącym firmom z sektora TMT i inwestorom finansowym w szerokim zakresie zagadnień strategicznych, transakcyjnych i operacyjnych. Drogę zawodową rozpoczął w Bastion Group, gdzie zdobywał doświadczenie z zakresu m.in. fuzji i przejęć oraz transakcji na ryku kapitałowym. Następnie pracował jako analityk ds. fuzji i przejęć w Deutsche Bank w Londynie.

Grzegorz Nichthauser

Bankier Inwestycyjny od ponad 20 lat związany z Domem Maklerskim Banku Handlowego S.A. Obecnie na stanowisku Dyrektora działu Equity Capital Markets in Poland. Wcześniej Członek Zarządu Domu Maklerskiego Banku Handlowego S.A. Doświadczenie zawodowe na rynku kapitałowym zdobywał także jako makler giełdowy. Absolwent Politechniki Warszawskiej, University of Patras w Grecji, a także studiów doktoranckich z dziedziny zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego.